Günümüz internet sohbetleri

Günümüzde internet sohbetleri denildiğinde akla gelen şey genellikle arkadaşlık siteleridir. İnsanlar bu web sayfaları üzerinden birbiriyle bağlantı kurarlar. Gelişmiş ve gelişmemiş seçenekleri mevcuttur. insanlar bu sohbet kanallarını çeşitli alanlar ve amaçlar için kullanabiliyor. İslami sohbet kanalları ise genellikle İslami konuları oluştururlar.

İslami sohbet kanallarında insanlar birbirlerini ile hadis ve kuran paylaşarak üzerinde düşünürler. Bazen ise art niyetli arkadaşlarımız farklı sohbetler kurmak istiyor. Bu kullanım İslami sohbet kanalının kullanım amacı ile bağdaşmamaktadır. Ancak buna rağmen bu şekilde sohbet etme ve geyik muhabbet yapma amacıyla sayfamızı kullananlar mevcuttur. Çünkü biz sohbete giren kullanıcılara sadece kullanıcı adı soruyoruz. Ne onlardan edindiğimiz bilgi en fazla bu kadar oluyor. Onların ne amaçla buraya geldiğini ve ne yapmak istediklerini sadece kendileri bilebilir. Biz bilemeyiz.

islami sohbet kanalıNihayetinde İslami sohbet kanalları peygamber efendimizin bize emanet ettiği bilgiler ışığında yeşillenmeli diye düşünüyoruz. Onun aksi sohbet ve muhabbetleri sayfada görmek elbette bizleri üzüyor. Ancak sabır ve mücadele ile fikrimizi kullanıcılara aşılamaya çalışıyoruz. Bize bu konuda yardımcı olan diğer arkadaşlarımız ve radyo İslam bu alanda büyük bir yük üstlenmektedir.

Kanal yetkililerimiz diğer kullanıcılara örnek olmaktadır. kanalın huzuru ve güvenliği için kullanıcıları sürekli olarak takip etmektedirler. Sizler de kanalda gördüğünüz olumsuz durumları yöneticilere bildirebilirsiniz. bunun yanı sıra istek öneri ve şikayetlerinizi de bizlere iletişim bölümünden bildirebilirsiniz.

İslami sohbet kanalına günümüzdeki amacının dışında olarak kullanmayı, tıpkı eskiden olduğu gibi İslami sohbetler üzerinde yoğunlaşmaya tüm kullanıcılarımızı davet ederiz. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Mutlaka okumalısınız »  Eski mynet islami sohbeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir